Kobieca Niezależność

Siedzę wygodnie w fotelu,popijam kawę i słucham  muzyki którą upajam się i mogę jej słuchać do końca świata,kocham jej głos,styl,niedostępność,inność, jej styl w których tworzy ,teledyski które są sztuką samą w sobie,nikogo nie naśladuje nie wychodzi ubrana w kieckach z mięsem i z krwią na scenę. Ma oryginalną urodę i wreszcie....cudowny głos.Mówię o  Elizabeth Grant czyli Lana del Rey.Złośliwi powiedzą że z bogatym tatkiem nie trudno o sławę jednak bez głosu nic by nie osiągnęła a że ma pieniądze to świadczy tylko o tym że kocha śpiewać bo na pewno nie robi tego for money.
Moja obecna playlista : Lana Del Rey
i troszkę obrazu

Z Cyklu domowego pamiętnika:
"KOBIETA-istota tak ważna że bez niej nic nie mogło by istnieć" tak powie facet którego nigdy żadna z was nie kopnęła w tyłek. "KOBIETA- coś tak podłego i okrutnego że szkodzi światu" to powie właśnie ten drugi. Nie cierpię gdy mówi się o naszej dyskryminacji czy choćby nawet o tym że jesteśmy "słabą płcią". Owszem Kobiety dzielą się na niezliczoną ilość ( i jakość ) grup,nie da się nas określić i powiedzieć że jesteśmy takie same ( chociaż tak właśnie robią faceci). Ale czy aby na pewno jesteśmy takie niezaradne?? Może dosłownie garstka facetów przeszła by przez miesiączki,porody,wahania nastrojów,zajmowaniem się dziećmi,+ niezliczona ilość złamanych serc zanim znajdziemy tego odpowiedniego. W pewnym sensie jesteśmy niezależne bo są dziedziny w których tylko my możemy sie wykazać. Jednak jak to mówiła moja nauczycielka "musisz być niezależna bo jak sie chłop zostawi to co zrobisz?? pod most pójdziesz???" kobieta miała świętą rację. Lubimy gdy ktoś sie o nas troszczy czy nami opiekuje ( no która tego nie lubi??) ale musimy mieć też swój rozum,własną wolę i być niezależną. Dlatego nawołuje..kochajcie ale bądźcie niezależne :)
                                                                                                                  Pozdrawiam Okienko :*

Komentarze

 1. kocham jej piosenki :) jak tam Tośka? lepiej? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dobry pomysł z tymi balsamami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo kobieta niezależną musi być :)
  Święte słowa napisałaś ;* Właśnie dziś rozmawiałam na ten temat z przyjaciółką ;)

  Zapraszam do siebie :) Dziś post ze sprzedażą kolczyków - jeśli będą zainteresowani wystawię więcej biżuterii (wszystko robione ręcznie przez moją mamę) Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. booże, uwielbiam tą piosenkę♥ Zapraszam cię, na mój blog, bo tam rozdanie fajnych nagród :) zobacz - http://szparson.blogspot.com/2012/06/big-giveawayvarious-awards.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

MakeUp Revolution - paletka Girl Panic

Ostatni Post

Kamuflaże z Catrice warte swojej ceny