Brak zdjęć nadal więc kiepskie z kamerki ;)


 "...Kiedy byłyśmy mały dziewczynkami, wierzyłyśmy w bajki, fantazjowałyśmy, jakie będzie nasze życie. Biała suknia, królewicz, który zabierze nas do zamku na szczycie góry. Wieczorem w łóżku zamykałyśmy oczy i wierzyłyśmy gorąco w to, że marzenie się spełni. Święty Mikołaj, Wróżka i Królewicz byli tak blisko, że czuło się ich smak. Ale człowiek dorasta. Któregoś dnia otwieracie oczy i bajka pryska. Zwracamy się do ludzi i rzeczy, którym ufamy. Sęk w tym, że trudno całkowicie uwolnić się od tej bajki, bo prawie każdy chowa w sobie ten promyk nadziei i wiary, że pewnego dnia otworzy oczy i marzenie się ziści.

Wiara to dziwna rzecz. Pojawia się, kiedy tego nie oczekujemy. Po prostu któregoś dnia odkrywacie, że bajka może być trochę inna niż sobie wymyślaliście. Zamek, cóż, może nie być zamkiem. I nieważne, czy będzie się żyło „długo i szczęśliwie”, ważne, że się jest „szczęśliwym” teraz. Raz na jakiś czas, ludzie nas zaskakują i raz na jakiś czas ludzie potrafią nas nawet oszołomić...."

 GREY'S ANATOMY....Coraz bliżej święta,coraz bliżej święta,poczuj magię tych świąt hahah.... chce już reklame cola-coli haha,chce żeby spadł śnieg i wieczory z filmami,herbatką i śnieżycą za oknem taaa to jest to :) 
 Jest mi super dobrze na tym świecie,powolutku się wkręcam w ten wir i cóż że wszystko mnie "porywa" skoro dobrze mi z tym?? :) 
 A teraz Kochane blogowiczki troszke inspiracji ;)

 Buziaki :** Zapraszam na Twittera:)

Komentarze

 1. ciekawe inspiracje. Jakbyś mogła, wrzucaj większe zdjęcia, wtedy to wygląda bardziej profesjonalnie :)

  a z twitter'em ci nie pomogę jak na razie, bo póki co nie posiadam.
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i tak są ładne ;D nie ważne,że z kamerki ;D
  nn

  OdpowiedzUsuń
 3. powinnysmy założyć jakiś klub wielbicielek WAXU :D!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie wazne ze kamerka, ładnie wyszlas :*
  dodamy? <3

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

MakeUp Revolution - paletka Girl Panic

Ostatni Post

Kamuflaże z Catrice warte swojej ceny