Zakończenie Roku

I po wszystkim.10 miesięcy starania się i wypruwania sobie żył minęło.Każdy z nas dał radę więc szczęśliwie widzimy się za dwa miesiące w tym samym budynku. :)
A oto my :)   
 W pierwszej klasie każdy wspominał gimnazjum.W drugiej zaczynasz rozumieć że Twój najlepszy czas właśnie trwa i zaraz się skończy.Wychodząc że szkoły każdy mówił już na temat matury chociaż dla drugich wydaje się jeszcze daleka.Jednak to nasze ostatnie "normalne" zakończenie roku i ostatnie "normalne" wakacje.Gdzie jeszcze nie musisz myśleć o studiach i "prawdziwej" pracy. 
Zawsze tak się spieszyliśmy do dorosłego życia ,do możliwości podejmowania samodzielnie decyzji,o odpowiedzialności . Stopniowo czujesz jak COŚ zaczyna na Ciebie napierać i nie masz czasu wszystkiego zaplanować tak dokładnie jak w marzeniach. Na wylot znasz ludzi którzy po szkole zaczynają gnać na pieniędzmi,za życiem w luksusie.Przysięgasz sobie że nigdy taki się nie staniesz.Nagle tak zatracasz się w tym. Że czas gna dla Ciebie za szybko i już nawet o tym nie pamiętasz. 

 Obyśmy te wakacje przeżyli beztrosko,na spontanie ale z rozsądkiem. Tego życzę Wam i sobie. 


   

Komentarze

  1. www.http://tatulowe.blog.onet.pl25 czerwca 2011 21:41

    Oby spełniły się wszystkie Twoje marzenia i plany. Miłych wakacji

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

MakeUp Revolution - paletka Girl Panic

Ostatni Post

Kamuflaże z Catrice warte swojej ceny