Lakier do paznokci

Zanim o lakierach chciałam powiedzieć troszkę o naszym pazurku.Przede wszystkim dłonie to w obecnych czasach najważniejsza część kobiety.Jednak bez naszej chęci opieki nad nimi nie zobaczymy żadnego efektu.

Macie tu  narysowany paluszek i opisany z czego się składa. 

 Nasza Płytka paznokcia jest częścią martwą,nie jest ukrwiona ani nie może nas boleć. Zawsze gdy wydaje nam się że boli na pazurek tak naprawdę musiało ucierpieć nasze łożysko.
Ważną częścią jest też obrąbek naskórkowy,chroni on macierz przed wszelkimi bakteriami , dlatego też nie powinniśmy go wycinać! możemy go tylko odsunąć.

Jakie lakiery na początek 2011 roku??
Minęły już czasy jaskrawych kolorów tzw. neonówek.Więc śmiało możemy się ich pozbyć. Obecnie królują kolory pastelowe i w spokojnych stonowanych odcieniach można powiedzieć że dość dojrzałych i ponurych.Chociaż to kobiece.Przygotowałam dla was parę takich propozycji.Ja zakochałam się w kolorze szarym i beżowym :)
ORLY za 5.3ml / 20zł 

Miss Selene za 5ml / 2,50zł
                                                                   
                                                                       Elf za 10ml / 20zł

Jumpy za 5,5ml / 3,50zł (cieszą się dobrymi opiniami) 

OPI  / od 27zł to 34złMoim faworytem są lakiery Miss Selene,ubóstwiam je,bardzo duża paleta kolorów,każda może znaleźć coś dla siebie.Dużym plusem jest to że są małe i podręczne możecie je zabrać wszędzie.Płeć damska ma to do siebie że dość szybko wszystko nam się nudzi,przy tej wielkości lakieru wykorzystamy cały i wtedy możemy kupić następny unikając zastawiania półki i tak już "wyschniętymi" lakierami.


Jakościowo na pewno wygrywa INGLOT a cenowo MAC i oczywiście CHANEL


Inglot za 16ml  / 11 zł
MAC za 10ml / 50zł
CHANEL 85 zł i drożej


Ciekawe jakich wy używacie? i do których kolorów jesteście przekonane??

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

MakeUp Revolution - paletka Girl Panic

Ostatni Post

Kamuflaże z Catrice warte swojej ceny